Uzaktan Eğitim

Uzaktan Eğitim

 Uzaktan Eğitim

Uzaktan eğitim, zaman ve mekandan tamamen bağımsız, kursiyerin ve eğitmenin dershaneye / kursa gitme zorunluluğu olmadan, mevcut bilgisayar teknolojileri vasıtasıyla tamamen sanal ortamda, canlı, sesli ve interaktif olarak  derslerin işlendiği uzaktan eğitim katılımcının istediği zaman bunları tekrar tekrar izleyebileceği/görüntüleyebileceği, kaynak bilgilerine ulaşabileceği ekonomik, pratik, akılcı, çağdaş ve yenilikçi bir eğitim sistemidir.

 

 

7/24 ERİŞİM İMKANI

Kaçırdığınız ya da tekrar etmek istediğiniz dersleri sınırsız olarak tekrar edebilme fırsatını sunar.

 

DAHA AZ MALİYET

KPSS Hazırlık eğitiminin maliyetini azaltır. Yüzyüze eğitimdeki kurs fiyatlarının 3’te birine kaliteli bir KPSS eğitimi almanıza olanak tanır.

 

DAİMA MEMNUNİYET

KPSS kursundan ve eğitim kadrosundan memnun olmama endişesini ortadan kaldırır. Tamamı Türkiye çapında marka olmuş, kalitesi ispatlanmış eğitmenler ve kurumsal yönetim anlayışıyla paranızın karşılığını fazlasıyla verir.

 

EN İYİLERİ BİZDE

Hiçbir KPSS kursunun bir araya getiremeyeceği Türkiye’nin dört bir yanındaki marka KPSS eğitmenlerini (Oğuzhan Ünal, Hakan Dede, Mustafa Akyol ve diğerleri…) evinizin konforunda takip etmenizi sağlar.

 

MASRAFLARI AZALTIR

Örgün eğitimde ortaya çıkan ulaşım, konaklama, beslenme gibi masrafları ortadan kaldırır.